czwartek, 11 października 2012

COLGATE-PALMOLIVE, Colgate Max White (Pasta wybielająca z mikro-kryształkami)

Kochać kogoś znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne.Pierwszy znany eksperyment językowy: ,,hodowanie" dzieci przez pasterza, który się do nich nigdy nie odzywał. Założenie: bez wpływów języka obecnego dzieci zaczną posługiwać się najstarszym, doskonałym językiem świata. Efekt: eksperyment przerwano ze względów politycznych. Dzieci nauczyły się pierwszego słowa - "bekas" (w języku frygijskim oznacza chleb). Prawdopodobnie dzieci nauczyły się tego słowa gdy pasterz kupował od Frygijczyków chleb. Psametyk był skonfliktowany z tym państwem, nie chciał uznać że język frygijski jest najstarszym, doskonałym językiem i zakończył eksperyment.

masz ci los, ale mu nie poszło!  xD


______________________________

 
Opis producenta: Nowa pasta do zębów Colgate Max White jest nasycona setkami białych mikro-kryształków. Podczas szczotkowania kryształki rozpuszczają się a z formuły pasty uwalnianiana jest ekspolozja wybielającej siły, która przywraca zębom naturalną biel. Dodatkowo pasta Colgate Max White walczy z próchnicą i odświeża oddech.
Formuła nasycona mikro-kryształkami jest skuteczna, a zarazem łagodna - pasty mogą być używane nawet przez dzieci. W skład formuły past Colgate Max White wchodzi m.in. fluorek sodu, który zgodnie z wynikami badań klinicznych pomaga chronić zęby przed powstawaniem ubytków. Krzemionka pomaga usuwać płytkę nazębną i przebarwienia, przyczyniając się do przywrócenia zębom ich naturalnej bieli, a mięta odświeża oddech.

Cena: 7 zł

Moja opinia:
To już moje któreś z kolei opakowanie tej pasty do zębów. Pasta jest gęsta i ma konsystencję przezroczystego żelu z cząsteczkami w kształcie kwadracików (podoba mi się ten pomysł). Wszystko da się wycisnąć z tubki do końca. Zapach oczywiście typowo mentolowy. Ponadto jest bardzo wydajna. Cena raczej przystępna.


with LOVE,
CaliforniaVenus

19 komentarzy:

 1. chyba moja ulubiona pasta :d haha

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat dziś myłam zęby tą pastą :D

  OdpowiedzUsuń
 3. mam tą pastę, ha! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chciałabym moje ząbki wybielić ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzieci prawdopodobnie nie podłapały tego słowa z żadnego ludzkiego źródła, lecz jak wiele osób zauważyło musiały słyszeć to,co ''mówiły'' kozy.Najpierw usuń końcówkę -kos,która była dodana w greckiej wersji tej historii,a teraz powiedz be- tak jak w angielskim słowie 'bed' z tym,że bez -d na końcu.Słyszysz kozę?;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja ost. testuję pastę colgate max white one. Też wybielającą, efekty już jakieś widzę a jej recenzja pojawi się niedługo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dooobra jest :), zawsze jej używam

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawy blog:) nie wiedziałam ze recenzja pasty do zębów może wciągnąć :)zapraszm do siebie
  2bloggirls.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. ciekawa opinia pasty do zębów . wogle pierwszy raz z tym się spotykam :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hehe w sklepach już powoli zaczyna się przedświąteczna gorączka, popatrz na wystawy;) Dziekuję za komentarz:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja mam kilka swoich ulubionych past, ale są to raczej wybielające typowo apteczne.

  OdpowiedzUsuń
 13. Miałam:) I teraz znowu sobie kupiłam:) Fajna jest:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Apropo języków - kiedyś zastanawiałam się nad tym, co by było, gdybyśmy posługiwali się wszyscy jednym, uniwersalnym językiem ;> ale taki pomysł nie ma raczej siły istnienia...

  OdpowiedzUsuń