piątek, 17 maja 2013

KONKURS EXTRA

Z okazji przekroczenia przez blog California Venus magicznej liczby 100 obserwatorów, 10000 wejść oraz w podziękowaniu, że jesteście zapraszam na Konkurs EXTRA.A oto co można wygrać:

REGULAMIN:
1. Organizatorem Konkursu EXTRA i fundatorem nagród jest blog California Venus.
2. Konkurs EXTRA trwa od 17 maja 2013 do 2 czerwca 2013, a zwycięzcę ogłoszę w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
3. Aby wziąć udział w Konkursie EXTRA należy:
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co Ci się podoba, a co zmieniłabyś na moim blogu? O czym najchętniej tutaj czytasz i dlaczego zaglądasz?;
- polubić California Venus na Facebooku (klik);
- być publicznym obserwatorem California Venus.

4. W Konkursie EXTRA wygrywa jedna osoba.
5. Uczestnikami Konkursu EXTRA mogą być wszyscy stali obserwatorzy mojego bloga oraz goście i odwiedzający pod warunkiem prawidłowego zgłoszenia.
6. Warunkiem udziału w Konkursie EXTRA jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszenia i zapisanie go w komentarzach pod notką.
7. Uczestnik Konkursu EXTRA oświadcza, że wyraża zgodę na opublikowanie treści odpowiedzi konkursowej na stronie bloga California Venus.
8. Prawa autorskie do odpowiedzi udzielonych przez uczestników Konkursu EXTRA muszą do nich należeć.
9. Powiadomienie zwycięzcy Konkursu EXTRA o wygranej nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończeniu konkursu na blogu California Venus. Brak kontaktu ze strony zwycięzcy w ciągu 3 dni od ogłoszenia informacji o wygranej skutkuje przepadkiem nagrody.
10. Nagroda zostanie wysłana zwycięzcy Konkursu EXTRA w ciągu 7 dni od daty jego zakończenia Pocztą Polską na adres polski.
11. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu EXTRA z regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego laureata na adres mailowy californiavenus@gmail.com.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:
Obserwuję jako:
Lubię stronę FB California Venus jako:
Odpowiedź na pytanie:Wszystkim bardzo serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie. Liczę na Waszą dużą aktywność i zainteresowanie Konkursem EXTRA.

1 komentarz:


 1. Zacznę od rzeczy dla mnie najważniejszej. Od Twojego nastawienia do nas, obserwatorów i gości Twojego bloga. Zaglądając tutaj , mam pewność że jestem tu kimś, że Twoje posty, słowa skierowane są ku mnie, ku członkom Twojej społeczności. To niesamowite, aż chce się tutaj wracać, czytać, oglądać.

  Na Twoim blogu podoba mi się nastawienie do czytelnika. Jasno napisane, precyzyjnie i w skrócie. A Twoje recenzję wręcz uwielbiam. Są niesamowita, przystępnie napisane i mam pewność, ze są szczere. Widzę (po dłuższym obserwowaniu), że nie jesteś typową blogerką która robi wszystko pod publikę. Cenię sobie ludzi tak szczerych, i oddanych swojej pasji. A tutaj właśnie tą pasję widzę. I aż udziela się ona mi ! Za to Ci serdecznie dziękuję.

  Na Twoim blogu zmieniłabym nieco to mroczne tło, skupia na sobie smutek. Na Twoim miejscu wprowadziłabym tutaj więcej życia, kolorów, by jeszcze bardziej zachęcić do zaglądania (większość z nas To wzrokowcy, początkowo oceniamy po pozorach, które niejednokrotnie są mylące). Poza tym, wszystko wygląda wspaniale.

  Każdego dnia przeglądam mnóstwo blogów, jednak tylko na Twój powracam z uśmiechem i z utęsknieniem za kolejnym postem. Tutaj wiem, że bez względu na to kim jestem, mogę czuć się sobą. Uwielbiam Twój styl pisania, recenzowania. Rozkoszuje się każdą Twoją recenzją, opinią. Czasem mówię sama do siebie " Łał" .

  Bardzo podoba mi się bloga tematyka
  choć nie ma we mnie ni grama krytyka.
  Lubię Twój blog za indywidualność
  za stylowość, szczerość i niebanalność!
  Lubię tu wracać z nadzieją na nowe posty
  może czasem przydałyby się cięte riposty.
  Jednak mimo wszystko,tych małych mankamentów
  dla Twojego bloga mam mnóstwo komplementów.
  Jesteś boska, boski jest Twój blog.
  Obserwuje: edka767 , edka767@gmail.com

  OdpowiedzUsuń